Aroma Touch

23.01.2020

AromaTouch je masážní technika tvořená soustavou pevně stanovených hmatů*, při nichž se v určité posloupnosti vtírají do těla esenciální oleje döTerra**.

Cílem aplikace masáže AromaTouch je:

Odstranění stresu - použitím esenciální směsi Balance a esenciálního oleje Levander, se sníží produkce serotoninu (látka působící jako neurotransmiter ovlivňující funkce nervového systému), a tak dojde k zabránění poklesu bílých krvinek, které zásadním způsobem ovlivňují obranyschopnost lidského organismu vůči virům a bakteriím.

Redukce virů a bakterií a volných radikálů - aplikací esenciálního oleje Melaleuce a esenciální směsi On Guard a tím dochází k posílení imunity.

Redukce zánětlivých procesů způsobujících bolest - vmasírováním esenciálních směsí AromaTouch a Deep Blue a tím dojde ke snížení nebo odstranění bolesti.

Obnovení homeostaze (rovnováhy) autonomního nervového systému (ANS) - vtíráním esenciálních olejů Wild Orange a Peprmint, a tím snížení vlivu fyziologických stresorů na lidský organismus.

Masáž není vhodná pro miminka a těhotné ženy.

Poznámky:

* - Masážní techniku AromaTouch vyvinul Dr. David K. Hill, který je hlavním lékařským poradcem a předsedou vědecké rady americké společnosti döTerra a mezinárodně uznávaným odborníkem v oboru aromaterapie.

** - Esenciální oleje döTerra jsou označovány zkratkou CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade, tzn. certifikované čisté oleje terapeutické třídy).