Vouchery

Připravil jsem pro Vás Vouchery v hodnotě 500 Kč, 750 Kč, 1000 Kč a 1500Kč, které si můžete zakoupit jako dárek pro své nejbližší, přátele, oslavence k jejich narozeninám, jmeninám nebo k aktuálním svátkům. Platnost voucherů jsou 3 měsíce od data jejich zakoupení nebo objednání. Datum zakoupení bude napsáno při jejich zakoupení ve Studiu MCMO. Při objednání voucheru e-mailem, pak bude jako datum zakoupení uvedeno datum odeslání voucheru e-mailem na Vaši e-mailovou adresu.

Vouchery si můžete zakoupit:

  • přímo ve Studiu MCMO - Kašíkova 433/6a, Vyškov

  • objednáním e-mailem přes formulář KONTAKTUJTE NÁS, kde napíšete své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a a předmět (např. objednávka). Do zprávy napíšete v jaké hodnotě si voucher objednáváte (např. objednávám voucher v hodnotě 1000 Kč apod.) a e-mail odešlete. Na základě obdržené objednávky Vám e-mailem pošlu na tuto e-mailovou adresu Vámi objednaný voucher a Vy si jej sami vytisknete. Voucher ve Vámi zvolené hodnotě zaplatíte vložením příslušné částky (např. 500, 750, 1000, 1500 Kč) na účet číslo: 1013978096/6100. Jako variabilní symbol uvedete číslo voucheru (např.201601). Voucher je nutné uhradit do 7 pracovních dnů od dne zaslání e-mailem. Neuhrazené vouchery budou po této lhůtě stornovány.

 

Permanentka

Největší efekt speciálního kosmetického ošetření, jednotlivých druhů masáží a energetických terapií se projeví při jejich pravidelném absolvování 1x týdně. Proto pravidelným návštěvníkům nabízím slevový program, který Vám pomůže ušetřit Vaše peníze.

Stálým zákazníkům, zákaznicím poskytuji slevu formou permanentky v hodnotě 2500 Kč - Vy zaplatíte jen 2000 Kč a tím ušetříte 500 Kč.

Při každém odběru Vámi zvolené služby jsou ceny služeb odečítány až do úplného vyčerpání hodnoty permanentky.

Permanentka je přenosná a má platnost jednoho roku od data zakoupení.