Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi pochází ze staré Polynésie. Praktikovali ji mistři Kahůnové (šamani) jako součást léčebných systémů působících nejen na tělo, ale i na psychiku.

Provedení masáže:

Masáží Lomi Lomi se zpravidla masíruje více části těla najednou. Je prováděna plynulými a rytmickými pohyby předloktími a dlaněmi. Působí na tělo jako "vlny oceánu" přecházející přes celé tělo v různých frekvencích a intenzitách.

Tato masáž je velmi individuální, neboť ji provádím dle fyzických a psychických potřeb klienta, respektive klientky. Je zejména vhodná pro lidi, kteří jsou vystaveni psychickému tlaku (nesoustředěnost, nervozita, podrážděnost), nebo fyzickému tlaku (časté bolesti celého organismu, pocit ztuhlosti svalů a kloubních spojení).

Indikace, účinky havajské masáže Lomi Lomi:

odstraňuje fyzickou i psychickou únavu; napětí ve svalech a kloubech;  zvyšuje pohybové schopnosti; prokrvuje celý organismus; stimuluje lymfatický systém; detoxikuje organismus; zlepšuje neurologické potíže; relaxace a harmonizace organismu; umocňuje pocity klidu a pohodu a eliminuje nesoustředěnost

Kontraindikace, kdy není havajská masáž Lomi Lomi vhodná:

infekční onemocnění; záněty; pooperační stav; kožní problémy; velké modřiny; otevřené rány, pooperační stav; křečové žíly; tehotenství
Kontaktujte nás